Що на Львівщині відбулося важливого за добу – Козицький

[ad_1]

Що на Львівщині відбулося важливого за добу – Козицький

За добу один раз сирени сповіщали про повітряну тривогу – 4 вересня о 13:32. Була загроза удару «кинджалами». Небезпека не підтвердилася.

Про це повідомляє очільник Львівської ОВА Максим Козицький.

  • Будівельні бригади зі Львівщини відновили вже 40 пошкоджених осель на Херсонщині в межах проєкту «Пліч-о-пліч». В оселі, які відновили, поступово повертаються їхні власники.
  • Завершився обласний конкурс «Розвиток медицини в громадах Львівської області». Переможці отримають разові субвенції з обласного бюджету на покращення оснащення закладів охорони здоров’я спеціалізованим медичним обладнанням чи іншою технікою.
  • З початком нового навчального року волонтери-медики проєкту «Почуй лікаря» продовжують свою роботу у школах Львівщини. Під наставництвом провідних фахівців області вони проводять для учнів лекції про серцево-судинні захворювання, харчування, домедичну допомогу, гінекологію, вакцинацію та ментальне здоров’я. Як запросити волонтерів у свій навчальний заклад: https://loda.gov.ua/news/77453
  • 13 ветеранів та членів їхніх сімей зі Львівщини отримають гранти для започаткування або розвиток підприємницької діяльності в межах урядової програми «Грант для ветеранів та членів їх сімей».
  • На території Стрийського ліцею імені Івана Франка висадили «Сакури Пам’яті» на честь випускників ліцею, які віддали свої життя, захищаючиУкраїну. Таких Героїв десятеро. Алею пам’яті висадили старшокласники разом з рідними загиблих захисників.
  • Дітей наших військовослужбовців запрошують у туристично-оздоровчий табір на Закарпатті. Це – безоплатне оздоровлення для дітей військовослужбовців, зокрема тих, чиї батьки зараз на передовій. Відпочинок організовує міжнародний благодійний фонд «Маленькі перемоги».
  • У селищі Новий Яричів та селі Старий Яричів під час святкування Першого дзвоника зібрали на потреби ЗСУ майже 60 тисяч гривень. Ці кошти передадуть воїнам із Новояричівської громади.
  • Друга рота бригади «A3OВ», у якій служить наш земляк зі Самбірського району, оборонець Азoвстaлi Олег Пастернак, отримала пікап. Кошти на автомобіль збирала волонтерка Зоряна Гриб. Допомагали – Андрій Лазірко та Юрій Качалуп. Пікап вже служить нашим захисникам.

Читайте також: Оперативна інформація від Генштабу ЗСУ станом на ранок 5 вересня.

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *