Борис Джонсон та "ШаБля" у Львівському Техкластері – фото дня

[ad_1]

Борис Джонсон та "ШаБля" у Львівському Техкластері – фото дня

Вчора Борис Джонсон відвідав ще одну дуже важливу локацію у Львові. Львівські стартапери створюють інноваційні розробки, які допомагають військовим віддалено вести бій та, що найголовніше, рятувати життя наших воїнів. Це 25 унікальних розробок: від логістичних до бойових, від дистанційних турелей до роботів-камікадзе.

Про це повідомив Андрій Садовий.

«Серед них бойові турелі з дистанційним керуванням. Це система для зброї, яку можна встановити на бойову позицію, в бліндаж, окоп або інше місце. Оператори керують дистанційно, з безпечного місця, та уражають ворожі позиції. Також тут виготовляють роботизовану платформу, яка допомагає військовим безпечно перевозити озброєння та обладнання в гарячі точки», — розповів мер.

За словами міського голови, зараз виробник працює над розробкою системи виявлення та ураження повітряних цілей.

Борис Джонсон та "ШаБля" у Львівському Техкластері – фото дня

«Львів називають столицею IT, культури, молоді, але сьогодні головне те, що ми робимо для нашої перемоги. Тому головний напрям – виготовлення сучасної мілітарної продукції. Це лише один з елементів нашого львівського Техкластеру, який вже сьогодні допомагає військовим воювати з загарбником», — підкреслив Садовий.

Читайте також: Що робив у Львові Борис Джонсон, — ФОТО, ВІДЕО.

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *