Агентства ООН у справах біженців обіцяє допомогти Львівщині генераторами взимку

[ad_1]

Агентства ООН у справах біженців обіцяє допомогти Львівщині генераторами взимку

Сьогодні, 11 вересня, начальник Львівської ОВА Максим Козицький зустрівся з Головою Львівського офісу Агентства ООН у справах біженців Раяном Маршаллом.

Про це повідомляє Львівська ОВА.

Під зустрічі сторони виокремили основні напрями співпраці у найближчий період. Зокрема, за інформацією начальника ОВА, партнери з офісу пообіцяли підтримати Львівщину під час проходження осінньо-зимового періоду, зокрема забезпечити генераторами ті заклади, де буде потреба.

Агентства ООН у справах біженців обіцяє допомогти Львівщині генераторами взимку

Разом з тим, Львівський офіс Агентства ООН у справах біженців надасть фінансову допомогу й підтримку ВПО, вразливим категоріям населення та сім’ям військовослужбовців. У співпраця з ОВА розвиватимуть мережу закладів у Львівській області, де перебувають люди старшого віку та з інвалідністю.

Нагадаємо, з ініціативи Львівської ОВА у Львові працює Координаційний центр з підтримки цивільного населення, а у кожному районі області – його Координаційні офіси.

«У таких офісах психологи, юристи та інші фахівці українських і міжнародних організацій безкоштовно надають весь спектр допомоги й підтримки людям, які опинилися у складних життєвих обставинах. Саме на базі цих офісів закликав представників UNHCR Ukraine — Aгентство ООН у справах біженців в Україні втілювати спільні проєкти для жителів Львівщини та вимушених переселенців», — повідомив Максим Козицький.

Читайте також: Погода у Львові на тиждень: холоднішає, починають збиратися дощі.

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *