У Львові розпочався Lviv Media Forum, - ПРОГРАМА

[ad_1]

У Львові розпочався Lviv Media Forum, - ПРОГРАМА
У Львові стартував триденний Lviv Media Forum 2021. 
Як повідомили у пресслужбі Львівської міськради, 26 серпня у місті Лева стартував восьмий Lviv Media Forum. Його вважають головною медійною подією Центрально-Східної Європи. Цьогоріч організатори очікують понад 1000 журналістів. До того ж, вперше за всесь період перший день форуму можна буде переглянути онлайн. 
У програмі виступи відразу кількох топ-спікерів:

15:40 год: журналістка, телеведуча та лауреатка Премії імені Георгія Ґонґадзе 2021 Мирослава Барчук розповість про поразки та перемоги українських медіа.
16:10 год: письменник та колишній політв’язень Станіслав Асєєв спробує осмислити, якою є ціна правди з точки зору власного досвіду у полоні.
16:40 год: медійник, радник білоруської опозиціонерки Світлани Тіхановської Франак Вячорка розкаже, як працюють білоруські медіа в умовах протестів і репресій.
17:10 год: завершить перший день італійська журналістка та письменниця Франческа Боррі. Вона поділиться своїм репортерським досвідом роботи в епіцентрі пандемії в Італії – для неї це було «гірше, ніж війна».

У наступні дні також виступлять репортерка, головна редакторка онлайн-журналу Reporters, співзасновниця The Ukrainians Марічка Паплаускайте; один із найвпливовіших блогерів Польщі, засновник Outriders Якуб Гурніцькі; журналіст, правозахисник, заступник генерального директора Українського інституту та співзасновник ініціативи «Крим SOS» Алім Алієв; Корін Оснос з New York Magazine; Вільям Девіс з New York Times; режисерка, незалежна журналістка та номінантка на «Еммі» Дженіфер Крендалл. Програма форуму опублікована на сайті.
Львівський медіафорум – це екосистема людей, організацій та проектів, яка розробляє комплексні рішення для медіа та популяризує найкращі світові медіапрактики в Україні. Форум працює над тим, щоб українські ЗМІ стали «здоровими» – глобальними, професійними, етичними та спроможними.
Читайте також: ТОП озер та баз відпочинку на Львівщині: усе про відпочинок там
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *