Було - стало: як у Львові відреставрували скульптуру святого Антонія, - ФОТО

[ad_1]

Було - стало: як у Львові відреставрували скульптуру святого Антонія, - ФОТО
На Погулянці у Львові відновили скульптуру святого Антонія.
У рамках Днів реставрації у Львові, які тривали десять днів, відновили історичну скульптуру на вулиці Погулянка, 20. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
Як відомо, в рамках цього заходу "Бюро спадщини" облаштувало спеціальну альтанку, у якій в режимі реального часу можна було спостерігати за процесом реставрації.

"Про цю скульптуру ми мали дуже мало інформації. Точно відомо, що вона була перенесена на це місце", — розповів директор ЛКП "Бюро спадщини" Павло Богайчик.
Скульптура мала багато втрачених елементів, які довелося доповнювати під час майстер-класів, що проводив реставратор Андрій Федоришин.
"Ця скульптура була в поганому стані. Не лише пошкоджений камінь впливом атмосфери, але й були втрачені елементи, зокрема, руки. Нам вдалося відновити їх і зберегти пластику. Також ми виявили ноги скульптури: їх раніше забетонували у постамент, щоб вона трималася. Це виявилося несподіванкою і нам вдалося їх частково відкрити", — розповів реставратор.
Нагадаємо, торік Дні реставрації проводили у центрі Львова у Бернардинському дворику. Цього року локацію вирішили розширити, щоб залучити більше містян до відновлення культурної спадщини і показати, що й на околицях є багато цікавих скульптурних елементів та пам’яток.
Читайте також: Який вигляд матиме оновлена площа Коліївщини у Львові, — ВІЗУАЛІЗАЦІЯ
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *