Польська PGNiG купила газовидобувну компанію на Львівщині

[ad_1]

Польська PGNiG купила газовидобувну компанію на Львівщині
Польська компанія Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S. A. (PGNiG) купила українську компанію "Карпатигазвидобування". Вона володіє ліцензією на видобування газу на Библівській площі, що знаходиться на заході України поряд з польським кордоном.
Про це йдеться в спільному пресрелізі PGNiG та групи "ЕРУ", яка досі була єдиним власником "Карпатигазвидобування", повідомляє Lb.ua.
Угода, підписана 30 серпня, передбачає придбання поляками 85%-вої частки ТОВ "Карпатигазвидобування" у американської "ЕРУ Менеджмент Сервісез". Укладанню угоди передувало отримання відповідних дозволів від польського органу з питань захисту конкуренції та прав споживачів та Антимонопольного комітету України.
Компанії домовилися до кінця 2021 року завершити підготовку до буріння геологорозвідувальної свердловини, а в другій половині наступного року — пробурити її. Після цього відбудуться випробування пластів, і якщо вони матимуть позитивні результати, свердловина буде приєднана до української газової мережі та введена в експлуатацію в 2023 році.
Власники "Карпатигазвидобування" також планують провести додаткові геофізичні дослідження ліцензійної площі, аби допомогти спроектувати подальші свердловини.
Библівська газова площа знаходиться в західній частині Львівської області, що прилягає до польського кордону. З точки зору геології ця територія є аналогом Перемишля, найбільшого в Польщі родовища природного газу, яке PGNiG експлуатує уже більше 60 років.
Читайте також: Яка ситуація із підготовкою до опалювального сезону на Львівщині: деталі
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *