Польська компанія інвестує у видобуток газу на Львівщині 50 мільйонів доларів

[ad_1]

Польська компанія інвестує у видобуток газу на Львівщині 50 мільйонів доларів
Польська PGNiG на першому етапі планує інвестувати в газовидобуток на у Львівській області 50 мільйонів доларів в рамках партнерства з групою компаній "ЕРУ".
Про це на своїй сторінці у Фейбуці повідомив народний депутат Андрій Герус.
“Підписана важлива угода про співпрацю компаній PGNiG і ERU Management Services, яка передбачає, що ці дві компанії створюють партнерство 85%/15% та розпочинають реалізацію проекту по видобутку газу на Заході України.

Це перша інвестиція польського PGNiG у газовидобуток в Україні. На першому етапі планується інвестувати 50 млн дол. А у майбутньому обсяг інвестицій може скласти до 500 млн дол”, повідомив Герус.
Як повідомлялося, в грудні 2019 року PGNiG і українська група компаній "ЕРУ" підписали угоду про розвідку і видобуток природного газу у Львівській області. Угода передбачає буріння на початковому етапі розвідувальної свердловини глибиною до 2,5 тис. М, проведення заходів з проектування розташування інших свердловин.
У травні 2021 року Антимонопольний комітет України дозволив польській PGNiG придбати понад 50% в ТОВ "Карпатигазвидобування" (раніше — "Карпатська індустріальна група 2014"), яка володіє спеціальними дозволами на Біблівскую нафтогазову площу. "Карпатигазвидобування", в якій польська PGNiG придбає 85% у ЕRU Маnаgемеnт Sеrvісеs LLС (США), планує почати буріння першої свердловини на Біблівской нафтогазової площі (Львівська обл.) у другій половині 2022 року. Згідно зі спільним релізу компаній, в разі отримання позитивних результатів випробувань свердловини, вона буде приєднана до газової мережі і введена в експлуатацію в 2023 році.
Власники "Карпатгазвідобування" також планують провести додаткові геофізичні дослідження ліцензійної площі, щоб допомогти спроектувати подальші свердловини. "Енергетичні ресурси України" — група компаній з іноземними інвестиціями, що спеціалізується на реалізації проектів в українській енергетиці.
Група "ЕРУ" належить Ярославу Мудрому і Дейл Перрі. У ЕRU Маnаgемеnт Sеrvісеs Перрі належить 51%, Мудрому — 49%.
PGNiG — найбільша нафтогазова компанія Польщі, що займається розробкою газових і нафтових родовищ, видобутком, зберіганням і транспортуванням енергоносіїв, а також будівництвом і розвитком нафтогазової транспортної мережі, експортом і імпортом газу.
Читайте також: Польська PGNiG купила газовидобувну компанію на Львівщині
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *