"Захист слабких - справа сильних": у Львові пройшов Марш за тварин, - ФОТО, ВІДЕО"Захист слабких - справа сильних": у Львові пройшов Марш за тварин, - ФОТО, ВІДЕО
У Львові відбувся Всеукраїнський марш за права тварин.
5 вересня у центрі Львова пройшов Марш за тварин. Таку акцію за ініціативи гуманістичного руху UAnimals сьогодні проводили у 30 містах України. Про це повідомляє кореспонеднтка сайту 032.ua.
Учасники колоною рушили від Львівської опери до площі Ринок, вигукуючи: "Тварини – не розвага, тварини – наші друзі", "Хутро – криваве жлобство", "Україна – гуманна країна", "Ми вимагаємо покарати шкуродерів", "Тварини – це не шуба", "Захист слабких – справа сильних".

Ініціатори заходу наголошують, що майбутнє України залежить від нас, і треба боротися за те, щоби це майбутнє було гуманним.

"Кожен з нас переконаний, що знущання не можуть бути розвагою, що цирк, дельфінарії, контактні зоопарки – це концтабори для тварин, а не розвага. Тому вимагаємо їхньої заборони. Віримо, що в 21 столітті нема місця пережиткам минулого і вимагаємо заборони хутрових ферм, а також, щоб всі хутрові магазини були закритими, тому що попит породжує пропозицію. Ми вимагаємо закриття притравочних станцій і тестування косметики та парфумерії на тваринах… Також вимагаємо дій поліції, коли до них звертаються щодо жорстокого поводження з тваринами, і справедливого суду для шкуродерів…", – зазначила організаторка акції у Львові Оксана Джус.

Читайте також: У притулок "Домажир" біля Львова привезли 17-річну ведмедицю, – ФОТО  
Джерело: 032.ua

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *