У Львові планують модернізувати систему освітлення

[ad_1]

У Львові планують модернізувати систему освітлення
У Львові хочуть оновити систему освітлення. 
Як повідомили у пресслужби Львівської міськради, 11 серпня мер міста Андрій Садовий зустрівся із засновником американо-української компанії з виробництва світлодіодного освітлення ITW SYSTEMS Олександром Лопатіним. Під час зустрічі обговорили можливу співпрацю по модернізації міської системи освітлення.
«У нас багато опор вичерпали свій термін, тому потрібно їх замінювати та ховати дроти в землю. Ми могли б напрацювати спільний проєкт, залучивши також наше комунальне підприємство «Львівсвітло». Це буде вигідно і для вас, і для міста", — наголосив Андрій Садовий. 
Довідково. ITW SYSTEMS – компанія, що займається розробкою і виробництвом світлодіодного обладнання. Розташована в Україні. Спеціалізується на розробці і впровадженні комплексних проектних рішень в сфері енергоефективного світлодіодного освітлення для промислового, комерційного та муніципального секторів. З 2010 року допомагає партнерам мінімізувати витрати на електроенергію завдяки ефективним і безпечним для людини і природи системам світлодіодного освітлення.
Читайте також: Ділянку вулиці Левицького у Львові закривають на ремонт
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *