У ЦНАПах Львова можна буде реєструвати вживані автомобілі

[ad_1]

Фото - з відкритого доступу

Фото — з відкритого доступу

У ЦНАПах Львова збільшать перелік послуг. 

Незабаром у ЦНАПах Львова можна буде зареєструвати, перереєструвати та зняти з обліку вживані авто. Раніше ця послуга була доступна лише в сервісному центрі МВС. 

Відповідний документ підписали департамент адміністративних послуг Львівської міської ради та Сервісні центри МВС у Львівській області.

«Вже скоро у ЦНАП можна буде зареєструвати, перереєструвати та зняти з обліку не лише нові авто, які відповідно до законодавства не підлягають експертному огляду, а й вживані авто, на які будуть подані підтверджуючі документи про проведення такого огляду, або ж якщо інформація про його проведення міститься в єдиній інформаційній системі МВС», — пояснили в департаменті адміністративних послуг ЛМР.

Загалом у львівських ЦНАП можна отримати такі послуги Сервісних центрів МВС:

  • реєстрація, перереєстрація колісних транспортних засобів усіх категорій з видачею свідоцтва про реєстрацію та номерних знаків, зняття з обліку транспортного засобу з видачею облікової картки та номерних знаків для разових поїздок;
  • видача свідоцтва про реєстрацію колісних транспортних засобів для виїзду за кордон;
  • видача тимчасового реєстраційного талона на право керування транспортним засобом;
  • видача нового посвідчення водія на право керування транспортними засобами замість втраченого або викраденого; обмін посвідчення водія на право керування транспортними засобами (без складання іспитів);
  • виготовлення макетів індивідуальних номерних знаків тз, які виготовляються на замовлення власників тз, з видачею номерних знаків. перезакріплення індивідуального номерного знака.

Отримати послуги МВС можна у ЦНАП за такими адресами:

  • вул. К. Левицького, 67;
  • пр. Ч. Калини, 72а;
  • м. Винники (вул. Галицька, 12).

Аби отримати послуги, попередньо необхідно зареєструватись. 

Читайте також: Як пройшла доба перед Великоднем на фронті: новини Генштабу ЗСУ

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *