Ринок праці на Львівщині: вакансій більшає, безробітних меншає

[ad_1]

Ринок праці на Львівщині: вакансій більшає, безробітних меншає
У Львівському обласному центрі зайнятості розповіли про позитивну динаміку на ринку праці: зростає база вакансій, зменшується число безробітних. 
Торік через пандемію та її наслідки фірми та компанії вимушено скорочували обсяги виробництва, а рівень безробіття стрімко зростав. Але з січня цього року ринок праці поволі починає відновлюватися: збільшується кількість заявлених працедавцями вакансій, зменшується число безробітних. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА з посиланням на обласний центр зайнятості. 
В області позитивна динаміка із зайнятості: зростає база вакансій, зменшується число безробітних.
"У перші дні січня цього року в області налічувалося 3,2 тис пропозицій працевлаштування, а станом на 1 вересня працедавці Львівщини задекларували 5,8 тисяч вільних робочих місць і вакантних посад, тобто на 2,6 тис більше. В основному пропонується робота кваліфікованим робітникам з інструментом, професіоналам, персоналу сфери торгівлі і послуг, а також робітникам по обслуговуванню обладнання і машин", — повідомив директор Львівського обласного центру зайнятості Василь Барилюк. 
За його словами, на Львівщині зменшується число безробітних. Так, напередодні нового року за сприяння служби зайнятості роботу на Львівщині шукали 28,2 тис безробітних, а на початку вересня на 10,3 тис менше, тобто 17,9 тис осіб. Дисбаланс між попитом і пропозицією робочої сили сягнув позначки один до трьох, тоді як станом на 1 січня 2021 року за одну вакансію конкурували 8 безробітних.
Читайте також: Робота прибиральниці у Львові: заробітна плата та умови праці
Фото на головній: з відкритих джерел
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *