На вулиці Шевченка у Львові розпочинають ремонтувати найскладнішу ділянку дороги

[ad_1]

На вулиці Шевченка у Львові розпочинають ремонтувати найскладнішу ділянку дороги

Розпочали ремонт вулиці Шевченка на відтинку від вул. Юнаківа до вул. Бортнянського.

20 липня у Львові на ремонт закрили передостанню ділянку вулиці Шевченка — на відтинку від вулиці Юнаківа до вулиці Бортнянського. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

Як розповів директор «Львівавтодор» Микола Власюк, тут виконуватимуть ті ж роботи, що і на попередніх ділянках — демонтаж старого дорожнього покриття, демонтаж та заміна інженерних мереж, влаштування нового дорожнього одягу та загалом всієї вуличної інфраструктури і благоустрою.

«Відтинок від вул. Юнаківа до вул. Ярослава Мудрого є має великий ухил.  Ця ділянка найскладніший в частині заміни колектора. Тут є 16 перехоплюючих камер. Та, сподіваємося, що до кінця року всі роботи виконаємо і вулиця Шевченка буде проїзною», — сказав Микола Власюк.

Далі закриють і останню ділянку вулиці Шевченка на капітальний ремонт  — від вул. Бортнянського до вул. Ярослава Мудрого. Загалом закінчити усі роботи на вул. Шевченка та відкрити її для проїзду планують до кінця року.

Довідково. Із 1 червня 2021 року розпочався ІІІ етап реконструкції вул. Шевченка – ділянка від вул. Я. Мудрого до вул. Залізнична. Вартість робіт становить 186,6 млн грн.

Проєктом реконструкції вулиці Шевченка передбачено повне розбирання дорожнього одягу, трамвайних колій і тротуарів, зрізка зелених насаджень, які попадають в межі виконання робіт. Реконструкція всіх інженерних мереж, влаштування проїзної частини і нових трамвайних колій по середині вулиці, влаштування вздовж проїзної частини з обох боків велосипедних смуг, влаштування кишень для машин швидкої допомоги, аварійних служб та тимчасової стоянки машин мешканців будинків.

Влаштування тротуарів і пішохідних зон із забезпеченням комфортних умов для пересування та відпочинку маломобільних груп населення. 

Читайте також: У Львові для проїзду перекрили ділянку вулиці Шевченка до кінця року: як об’їхати

Фото на головній: пресслужби Львівської міськради

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *