На Львівщині відремонтували десять кілометрів дороги Рава - Руська — Гайок, - ФОТО

[ad_1]

На Львівщині відремонтували десять кілометрів дороги Рава - Руська — Гайок, - ФОТО
Сьогодні, 21 серпня, відкрили після ремонту автомобільну дорогу Рава — Руська — Гайок на ділянці від населеного пункту Великі мости через село Реклинець до межі району.
Ремонт розпочали минулого року та відремонтували  5,2 км, у поточному році ремонтні роботи продовжили та відремонтували  4,5 км, повідомляє пресслужба Львівської ОДА.

У межах ремонтних робіт здійснили:
— регенерацію основи з додаванням нового матеріалу,
— влаштували двошарове асфальтобеттоне покриття,
— для пішоходів -  тротуари в межах с. Реклинець,
— встановили нові дорожні знаки та нанесено розмітку.

“Цей напрямок є важливим, бо сполучає автомобільні дороги державного значення Тернопіль – Львів – Рава-Руська, Ковель – Володимир-Волинськ-Червоноград – Жовква та Львів – Радехів – Луцьк, а також веде від міжнародного пункту пропуску Рава-Руська – Гребене. Роботи виконували в рамках програми президента України «Велике будівництво» за рахунок коштів державного дорожнього фонду. Також у цьому році за кошти державного дорожнього фонду, ми завершуємо роботи з виготовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт вул. Богдана Хмельницького в м. Великі Мости, ця вулиця є продовження дороги  Рава-Руська-Гайок. Її ремонт плануємо розпочати в наступному році”, — зазначив заступник голови Львівської ОДА Юрій Бучко.
Читайте також: Які відремонтовані вулиці відкриють до Дня Незалежності у Львові
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *