Козицький закликав жителів Львівщини економити електроенергію у пікові години: подробиці

[ad_1]

Козицький закликав жителів Львівщини економити електроенергію у пікові години: подробиці

Жителів Львівщини просять намагатися не користуватися електроприладами з 08:00 до 11:00 та зі 17:00 до 23:00.

Станом на 16 жовтня голова Львівської ОВА Максим Козицький у телеграм-каналі зазначив, що фахівці Львівобленерго, Укренерго та ДСНС зробили надможливе, щоб Львівщина отримувала електроенергію після ракетних обстрілів окупантів. 

«Зважаючи на те, що заживили область за тимчасовою схемою, щоб електроенергія не зникала, необхідно, щоб рівень споживання в енергосистемі не зашкалював!, — зазначи очільник області. 

Відтак, закликав жителів намагайтися не користуватися електроприладами з 08:00 до 11:00 та зі 17:00 до 23:00. Це ті проміжки часу, коли на енергосистему йде найбільше навантаження. 

Обігрівачами, пральними машинами, бойлерами, посудомийками, прасками та іншими електроприладами з великою енергозатратністю найкраще користуватися вночі. 

«Пам’ятайте, кожен прилад, який ви свідомо вимкнете – це величезна допомога нашим енергетикам, які 24/7 працюють над тим, щоб всі були з електрикою. Навіть зарядне, яке ви не залишили у розетці, вже суттєва допомога. 

Також нагадаю перелік найбільш енерговитратних приладів: електрообігрівач, бойлер, електроплита, мікрохвильова піч, пральна машина, електрична духова шафа, електрочайник, кавоварка, праска, посудомийна машина, кондиціонер, зарядні пристрої, порохотяг, комп’ютер, телевізор. Якщо маєте нагальну потребу, вмикайте їх з 23:00 до 08:00. В інший час, будь ласка, утримайтесь.

Так, нам треба трішки потерпіти. Маємо бути гнучкими та незламними на всіх фронтах. Поки ви читаєте цей допис, наші воїни, дипломати та країни-партнери роблять все для того, щоб це закінчилося якнайшвидше. Щоб окупант, який ницо стріляє по цивільних об’єктах, більше ніколи не оговтався», — додав Максим Козицький. 

Читайте також: Як минула доба у Львові та області: головне станом на 16 жовтня

Фото на головній: з відкритих джерел

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *