Козицький розповів, скільки ракет росія випустила по Львівщині 23 листопада

[ad_1]

Козицький розповів, скільки ракет росія випустила по Львівщині 23 листопада

ППО на Львівщині збила 3 ворожі ракети. 

Голова Львівської військової адміністрації Максим Козицький розповів, що 23 листопада на Львівщину прилетіли 5 ворожих ракет. Три з них збили сили Повітряного командування «Захід» ЗСУ. Дві ракети таки потрапили у дві підстанції «Укренерго». 

За словами посадовця, на Львівщині продовжують обладнувати критичні об’єкти інфраструктури спеціальними захисними екранами

«Об’єкти критичної інфраструктури у Львівській області працюють. На випадок екстрених ситуацій усі вони мають дизель-генератори», — додав очільник області. 

Максим Козицький зазначив, що через постійні ракетні атаки лише 30% абонентів можуть одночасно користуватися електроенергією. Тимчасові схеми, за якими заживили область, не можуть витримати навантаження, яке необхідне, щоб одночасно отримували електроенергію всі. 

«Коли у вашій домівці відновлять електропостачання, вмикайте прилади поступово – починайте з тих, які мають невисоку потужність. Насамперед зарядіть телефони, павербанки та ліхтарики. Порохотяги, пральні машини, обігрівачі й інші потужні прилади не варто вмикати у перші години відновлення живлення», — зауважив голова ЛОДА. 

Читайте також: Козицький розповів про стан енергоситем на Львівщині та звідки летіли ракети 23 листопада

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *