Хто з чоловіків призивного віку має право від сьогодні виїжджати за кордон: перелікХто з чоловіків призивного віку має право від сьогодні виїжджати за кордон: перелік

Уряд дозволив певній категорії військовозобов’язаних чоловіків виїжджати за кордон. 

26 травня набрала чинності постанова Кабінету міністрів України, в якій визначили категорії військовозобов’язаних чоловіків, які мають право покидати території країни під час воєнного стану. 

Отож виїжджати за кордон можуть таке категорії чоловіків: 

  • водії, що перевозять медичні вантажі, вантажі гуманітарної допомоги на авто. Такі чоловіки можуть безперешкодно перебувати за кордоном протягом 30 днів. 
  • водії транспортних засобів суб’єктів господарювання, які мають ліцензію на право провадження господарської діяльності з міжнародних перевезень вантажів та пасажирів автомобільним транспортом. Такі чоловіки можуть перебувати за кордоном не більше 45 календарних днів. 
  • працівники підприємств залізничного транспорту, які забезпечують безперебійне функціонування залізниці. Рішення про виїзд з України приймається на строк не більше 6 місяців. 
  • спортсмени, які включені до складу національних збірних команд України з олімпійських, неолімпійських видів спорту та видів спорту з інвалідністю. До цієї категорії також входять тренери, спортивні судді та інші фахівці. За кордоном такі чоловіки можуть перебувати не більше 30 календарних днів. 

Детальніше про рішення читайте за посиланням. 

Читайте також: Вступ 2022 на Львівщині: що відомо про здачу мультимедійного тесту

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *