Для руху транспорту перекриють перехрестя Пекарська - Тершаковців - Чехова

[ad_1]

Для руху транспорту перекриють перехрестя Пекарська - Тершаковців - Чехова
У Львові 20 серпня у рамках реконструкції Пекарської для руху транспорту перекриють перехрестя вулиць Пекарська — Тершаковців — Чехова.
Перехрестя вул. Пекарська — вул. Тершаковців — вул. Чехова закриють для проїзду з 23:00 20 серпня. Його планують відкрити 1 вересня. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міської ради.
Як наголошують у "Львіввавтодорі", реконструкція вулиці Пекарської на завершенні. Підрядникам залишається з’єднати всі комунікації на перехресті вул. Пекарська — вул. Тершаковців — вул. Чехова. Відтак з 23:00 20 серпня це перехрестя перекриють для руху транспорту.
"Досі перехрестя вул. Пекарська — вул. Тершаковців — вул. Чехова для зручності мешканців було відкрите для руху транспорту. Однак тепер необхідно з’єднати усі комунікації, тому з 23:00 20 серпня його перекриють для руху транспорту, щоб провести необхідні роботи. Передбачаємо, що роботи триватимуть 10 днів. Тому відкриття вулиці Пекарська слід очікувати 1 вересня. Однак підрядник буде старатися зробити все швидше", — розповів прессекретар ЛКП "Львівавтодор" Олексій Хміль.
Об’їзд перехрестя відбуватиметься відповідно до затвердженої схеми організації дорожнього руху: https://u.to/OMOKGw
Читайте також: На Пекарській у Львові демонтовують МАФи, — ФОТО
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *