10 січня у Львові прощатимуться з Героєм Ігорем Орлевичем

[ad_1]

Міська церемонія прощання на площі Ринок відбудеться о 09:30.

10 січня у Львові попрощається з 54-річним Ігорем Орлевичем, який загинув, захищаючи Україну від російських окупантів. Мерія закликає долучитись до міської церемонії прощання та утриматися в цей час від проведення розважальних заходів. Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

Чин похорону розпочнеться о 09:00 у Гарнізонному храмі свв. апп. Петра і Павла, о 09:30 відбудеться міська церемонія прощання на площі Ринок. Поховають Героя у рідному селі Дмитре Львівської області.

Біографічна довідка Героя. Ігор Орлевич уродженець села Дмитре Львівської області. Навчався у Дмитрівській загальноосвітній школі I-II ступенів. Згодом здобував професійно-технічну освіту у колишньому Середньому професійно-технічному училищі №25 у Львові. Після завершення навчання проходив строкову військову службу.

У мирний час працював на Львівському заводі телеграфної апаратури та тодішньому Львівському трамвайно-тролейбусному управлінні.

Протягом 2014-2016 років виконував бойові завдання у зоні проведення Антитерористичної операції. За особисту мужність указом Президента був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III-го ступеня.

Після повернення обіймав посаду санітара у КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня».

Із початком повномасштабного вторгнення боронив Україну у лавах 128-ї окремої гірсько-штурмової Закарпатської бригади Сухопутних військ Збройних сил України. Брав участь у звільненні Донеччини та Херсонщини від російських окупантів.

У Ігоря Орлевича залишилися мама, сестра, дружина та троє дітей.

Ігор Орлевич, Фото: пресслужби Львівської міськради

Ігор Орлевич, Фото: пресслужби Львівської міськради

Читайте також: 320 доба повномасштабної війни: яка ситуація на фронті

Фото на головній: Романа Балука

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *