ЄС визнав українські COVID-сертифікати у "Дії": подробиці

[ad_1]

ЄС визнав українські COVID-сертифікати у "Дії": подробиці
ЄС офіційно визнав українські COVID-сертифікати у застосунку "Дія".
20 серпня стало відомо, що ЄС офіційно визнав українські COVID-сертифікати в застосунку Дія. Зараз відбувається фінальне бета-тестування. Про це повідомили у пресслужбі Львівської ОДА. 
Всі українці, які пройшли повний курс вакцинації, зможуть оновити застосунок до нової версії та згенерувати свій COVID-сертифікат у застосунку в декілька кліків.
Зокрема, в оновленій версії застосунку потрібно натиснути "Послуги", вибрати пункт "COVID-сертифікати" і натиснути “Згенерувати сертифікат”. Далі "Дія.Підписом" необхідно підписати запит на передання даних з Електронної системи охорони здоров’я до "Дії". Наш наступний крок — можливість згенерувати СOVID-сертифікат на порталі "Дія", а також можливість згенерувати СOVID-сертифікат після негативного ПЛР-тесту у застосунку Дія (діє 72 години).
Минулого тижня Україна приєдналася до продуктової інфраструктури COVID-сертифікатів ЄС — спільного середовища для всіх країн, що запускають власні COVID-сертифікати та забезпечують їх взаємовизнання. 
Наразі прописані терміни актуальності сертифікатів відповідно до міжнародних вимог. Якщо ви згенерували COVID-сертифікат, то в більшості країн можете його демонструвати протягом 180 днів. Ці строки можуть як змінюватися залежно від даних медичних досліджень, так і відрізнятися залежно від країни.
Читайте також: У Львові збільшать кількість центрів вакцинації: як працюватимуть 21 — 24 серпня, — ВІДЕО
Фото на головній: пресслужби Львівської ОДА
Джерело: 032.ua

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *