Львів'янин Віктор Дідух здобув друге "срібло" на Паралімпіаді

[ad_1]

Львів’янин виборов друге "срібло" на Паралімпійських іграх у Токіо.
Львівський спортсмен Віктор Дідух здобув другу срібну медаль у Токіо. Про це повідомили у пресслужбі управліня молоді та спорту Львівської ОДА.
Як зазначається, завершився фінальний матч в настільному тенісі в класі 8 командних змагань. У фіналі Віктор Дідух та Максим Ніколенко, на жаль, поступились китайським атлетам.

Нагадаємо, раніше в особистих змаганнях Віктор Дідух також виборов "срібло". "Срібло" на Паралімпіаді виборола також фехтувальниця Наталія Морквич. Бронзовим призером став Роман Павлик у стрибках у довжину.
Довідка. Віктор Дідух займається настільним тенісом у Львівському регіональному центрі з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт". Чемпіон Європи 2015 року, багаторазовий чемпіон міжнародних турнірів, Заслужений тренер України.
Джерело: 032.ua