Львівський клуб "Кошовий" вдруге став чемпіоном України з петанку

[ad_1]

25-27 серпня на спортивному майданчику на Смерековій, 11 під Високим Замком та у Сквері на Валах біля Порохової вежі відбувся щорічний «Чемпіонат України з петанку серед клубів» — всеукраїнські змагання з петанку.

Про це повідомляє Управління спорту Львова.

У чемпіонаті взяли участь 8 клубів Федерація петанку України. Ними були: «Кошовий» м.Львів, «Київ» м.Київ, «Перший Закарпатський» м.Ужгород, «Аптаун» м.Вишгород, «Ужгород» м.Ужгород, «Tabby” м.Харків, «Челлена Сува» Нижнє Селище та «Fair Play” м.Харків.

Грали дві групи по 4 команди, в півфінал виходили по 2 команди з кожної групи. В півфіналі львів’яни перемогли петанк-клуб “Ужгород”, а клуб Київ здолав опір харківського клубу «Fair Play». Третє місце вибороли харків’яни з «Fair Play».

У фіналі, як і рік тому, зійшлися клуб «Київ» тальвівський петанк-клуб «Кошовий».

Львівський клуб у складі: Вероніка Гоменюк, Лілія Литвин, Володимир Сидоренко, Юлія Машаровська, Тетяна Германюк, Олександр Рослов, Морад Руаї, Олександр Труш, Сергій Бабяк і Тарас Грицюк, — став вдруге Чемпіоном України серед клубів.

Львівський клуб «Кошовий» буде представляти Україну на кубку Європи серед європейських петанк-клубів чемпіонів у Франції.