Як обрати найкращі двері

Кожен, хто працює над будинком, чи це самостійна споруда або проект реставрації, розуміє важливість вибору правильних дверей, що відповідають інтер’єру приміщення. Вибрані вами двері topdveri.kiev.ua можуть вплинути на зовнішній вигляд і атмосферу вашого будинку. Однак вибір ідеального дизайну – це лише половина справи. Необхідно враховувати безліч факторів, тому ми склали цей список із 6 найкращих:

Виберіть найбільш підходящий матеріал

При виборі нових дверей багато домовласників не беруть до уваги погодні умови у своєму регіоні. Найкращі двері для вашого будинку можуть забезпечити цілорічну теплоізоляцію і в той же час не пропускати протяги. Алюміній, ПВХ та дерево є найпоширенішими матеріалами для зовнішніх дверей. Як мінімум два з цих матеріалів використовуються у більшості сучасних дверних систем. Дерев’яні двері мають елітний вигляд, але для підтримки їхнього зовнішнього вигляду необхідно регулярно покривати їх лаком або фарбою. Алюмінієві та ПВХ двері є одночасно адаптованими та економічно ефективними, вони доступні в різних варіантах обробки під дерево з відмінною стійкістю до атмосферних впливів та безпеки. Двері зі скловолокна також швидко стають найпопулярнішим типом вхідних дверей.

Ізоляція та енергоефективність

Хоча Вхідні двері з алюмінію або ПВХ забезпечують найкращий захист від зовнішніх впливів, витік повітря навколо дверей становить значний відсоток тепловтрат. Щоб уникнути витоків, якість дверної коробки не менш важлива, ніж якість самих дверей. Ущільнювач нових дверей повинен щільно прилягати по всьому периметру, а поріг повинен надійно прилягати до нижнього краю дверей.

Встановлення

Це, безперечно, один із найважливіших факторів, який необхідно враховувати при покупці міжкімнатних та вхідних дверей. Який метод використовуватиметься для їх встановлення?

Якщо ви будете використовувати звичайні петлі, подумайте, в який бік відчинятимуться двері. Зазвичай міжкімнатні двері відчиняються в кімнату, але бувають випадки, коли це не так. Якщо у вас є вільний простір, то пара дверей стане чудовим елементом інтер’єру. Складні двері — ще один чудовий варіант для гардеробних та ванних кімнат з обмеженим простором.

Як обрати найкращі двері

Безпека

Запірний механізм – найважливіший компонент безпеки ваших дверей; більшість матеріалів дверей однаково добре справляються зі своїм завданням. Замок ваших дверей має бути довжиною не менше одного дюйма та оснащений металевою ударною пластиною.

Доступність

При пошуку нових дверей враховуйте можливість переміщення меблів та інших великих предметів і переконайтеся, що вибрані вами двері досить широкі, щоб ці предмети могли легко пройти у разі потреби. Крім того, якщо ви очікуєте, що в майбутньому до вас приєднаються літні члени вашої родини, переконайтеся, що ваші зовнішні двері досить широкі, щоб забезпечити доступ інвалідному візку.

Колір

Перш ніж вибрати колір дверей, візьміть до уваги довкілля та естетику вашого району, а також дизайн вашого власного будинку. Наприклад, фарбування дверей у чорний колір, коли на них потрапляє пряме сонячне світло, може призвести до проблем у майбутньому, оскільки чорний колір поглинає тепло.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *