Шугаринг в Києві

Шугаринг є дієвим методом видалення волосся на різних ділянках тіла. Під час проведення шугарингу використовується спеціальна паста, вироблена з цукру, лимонного соку та води. Сьогодні шугаринг в Києві має попит, адже є безболісним методом по досягненню чистої та гладкої шкіри.

Універсальність процедури

У порівнянні з класичними методами видаленням волосся, шугаринг має декілька суттєвих переваг. Він підходить як для жінок, так і для чоловіків. Провести шугаринг вдасться на наступних ділянках тіла:

  • ноги та руки;
  • зона бікіні;
  • обличчя;
  • вісці;
  • груди та спина;
  • ноги.

Як виконується шугаринг 

Перш за все готується спеціальна паста. Її компонентами будуть: вода, лимонний сік, цукор. Використовувати отриману пасту можна при різній температурі, як теплу, так і холодну. 

Наступним кроком при проведенні шугарингу буде нанесення пасти на певну ділянку тіла. Паста наноситься рівномірно, проти росту волосся. Коли пасту нанесено, майстер шугарингу видаляє її за допомогою спеціальних смужок, протягуючи її в напрямку росту волосся. Це дозволяє мінімізувати больовий ефект для пацієнта. 

По завершенню процедури конкретна ділянка тіла оброблюється заспокійливими та тонізуючими кремами для зняття подразнення шкіри. Зазвичай, шугаринг цукровою пастою добре переноситься навіть пацієнтами з гіпер чутливою шкірою. 

Переваги 

Шугаринг відрізняється натуральністю, адже у складі пасти використовуються лише натуральні компоненти. У ній немає жодної хімічної добавки

Крім цього, процедура відрізняється досить демократичною вартістю. У порівнянні з апаратними методами видалення волосся, шугаринг коштує значно дешевше. Матеріали, які потрібні для проведення процедури, вдається придбати  в будь-якому магазині з косметологічними засобами. 

Головною перевагою шугарингу є його тривала дія. Паста проникає глибоко в шкіряні пори, видаляючи корінь волосся, а також фолікули. Цукрова паста здатна навіть видалити ороговілі клітини. Завдяки цьому шкіра на обробленій ділянці тіла залишається чистою та гладкою протягом 3-4 тижнів. 

Чому варто скористатися послугами SUGAR BAR

Наш салон краси пропонує кожному клієнту провести шугаринг цукровою пастою на будь-якій ділянці тіла. Наші майстри використовують лише косметологічну продукцію преміум класу, зокрема від ТМ PANDHY’S. У процесі шугарингу використовуються лише стерильні одноразові інструменти та матеріали.

Для запису на консультацію можна скористатися номером телефона, вказаним на сайті.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *