Різноманіття стікерів

Сьогодні не лише діти купляють стікери для розваги та прикрашання предметів. Сучасний асортимент наліпок вражає своїм різноманіттям та цільовим призначенням. Багато людей їх використовують для вираження власної індивідуальності. Популярними стали стікери створені спеціально для гаджетів, особливо ноутбуків.

Сфера застосування стікерів

Стікери є корисними в багатьох сферах діяльності людини. Найбільш поширеним є використання даних товарів у рекламній сфері, щоб привабити увагу нових покупців. Компанії створюють наліпки із логотипом власної фірми та розповсюджують їх як промо товари. Поширеними являються стікери, виготовлені індивідуально. Наприклад, це може бути складовою подарунку на день народження.

Сувенірні наліпки розповсюджують в пам’ятних чи туристичних місцях. Частим є приклеювання продукції на різні пристрої, щоб зробити їх привабливішими, чи для виправлення пошкоджень (потертостей фарби, позначення клавіш ноутбуків) тощо.

Види стікерів

В залежності від цілі створення та характеристик товару стікери поділяють на різні види, щоб покупцеві було легше відразу знайти потрібний продукт. Класифікують такі різновиди продуктів:

  • в залежності від матеріалу виготовлення: на самоклеючий, вініловій плівці, паперові, металізовані;
  • за інформаційним наповненням: марки (поштові, гарантійні, голографічні, захисні), інформаційні стікери (етикетки, наліпки), рекламні (плакати);
  • від щільності клейового шару: для постійного та тимчасового розміщення;
  • за кількістю залучених поверхонь: односторонні та двосторонні.

Клієнт завдяки поділу на категорії може легше знайти необхідну наліпку.

Різноманіття стікерів

Виробництво

При виробництві стікерів із запланованим зображенням здійснюється нанесення друку на папір, прозору чи білу плівку. Обов’язково наноситься шар клею, достатній для подальшого розміщення продукту на іншому предметі. Друк зазвичай виконується методом трафаретного та плоского офсетного друку. Якщо ж виготовляється двосторонній стікер, то за основу береться прозора плівка, на яку послідовно наносяться дзеркальне оборотне зображення, відокремлені шари й, нарешті, лицьове зображення.

Купити стікери можна в спеціалізованих магазинах канцелярії https://bujobox.com.ua/, де в наявності широкий вибір даного товару. Тут присутні наліпки, як для гаджетів, так й для канцелярських потреб.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *