Регранулят - майбутнє пластикової упаковки?

Кілька слів про переробку 

Охорона навколишнього середовища на даний момент є однією з найважливіших глобальних тем. Зокрема, тут розвинулась концепція переробки, тобто можливість повторного використання матеріалів із життєвого циклу – в ідеалі принаймні кілька разів після першого використання. Тому багато компаній вирішили використовувати пластмаси, які легко переробляти – тут особливо популярний поліпропілен, який повинен використовувати кожен авторитетний виробник пластикових відер, тобто контейнерів для харчових продуктів чи інших хімічних чи садових товарів. 

Ні для кого не секрет, що кожного дня утворюється жахлива кількість сміття, частину якого важко утилізувати. Переробка є одним із найефективніших рішень, яке також стає все більш важливим з точки зору клієнта, який вибирає продукт на полиці магазину. Справа в тому, що він, швидше за все, потягнеться до пропозиції виробника пластикових відер, який пропонує тару в подальшому придатну для переробки. Завдяки цьому в довгостроковій перспективі вдасться раціонально управляти ресурсами планети. 

Що таке регранулят і чому його варто використовувати?

Більшість пластику можна переробити. У деяких випадках це можна зробити кілька разів, хоча — варто зазначити — контейнери другого циклу можуть використовуватися лише в нехарчовій промисловості. Це пов’язано зі спеціальними стандартами якості, які необхідні для упаковки харчових продуктів. 

Регранулят — чудове рішення як для виробників пластикових відер, так і іншої тари з пластику. Власне, під час наступного виробничого процесу інколи досить зміцнити конструкцію ємності, щоб вона стала повноцінним і водночас довговічним виробом. 

Але це ще не все. Регранулят позитивно впливає на захист навколишнього середовища і дозволяє знизити виробничі витрати заводів. Мова йде про матеріал, який можна використовувати для створення різних видів упаковки – в тому числі навіть для деталей автомобіля або побутової техніки. Приділяти увагу екологічному підходу до задоволення споживчих потреб необхідно для захисту навколишнього природного середовища від руйнування. 

Екопродукти можуть скласти реальну конкуренцію на ринку без втрати якості. Деякі контейнери містять до 60% перероблених матеріалів і не відрізняються від «нової» упаковки ні естетичністю, ні довговічністю. Варто зазначити, що упаковку з вторинної сировини можна переробити ще кілька разів (деяку можна переробляти до 10 разів!).

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *