Очищення каналізацій у вашому місті

Навіть якщо муніципалітети зразково піклуються про прочищення каналізації, трубопроводи, які потребують реконструкції, можуть призвести до проблем у каналізаційній системі з лінії власності. Наприклад, через ексфільтрацію пошкоджених труб або дренажних з’єднань стічні води проникають у землю та можуть забруднити питну воду. І навпаки, при високому рівні грунтових вод вода може проникати в трубопроводи (інфільтрація). Ця стороння вода призводить до додаткових витрат на утилізацію стічних вод і, отже, до додаткових витрат на збільшення споживання енергії, вищих експлуатаційних витрат очисних споруд і, нарешті, до збільшення плати за стічні води.

5 заходів допомагають в обслуговуванні трубопроводів

  • Перевірте домашню каналізацію. Коли протікає дренажна труба, то вже пізно. Профілактичні заходи, такі як регулярні перевірки каналізації, допомагають виявити пошкоджені ділянки на ранній стадії та провести економічно ефективну та неруйнівну реставрацію на ранній стадії. Корисні перевірки через регулярні проміжки часу приблизно в десять років. Сервіс https://gs-service.com.ua/ua/  допоможе вам.
  • Прибирання будинку також стосується каналу. З роками тверді речовини потрапляють у каналізацію зі стічними водами. Щоб розпушити стійкі відкладення та забезпечити тривале безпроблемне використання трубопроводів, кожні три-чотири роки каналізацію слід очищати струменем під високим тиском.
  • Очистіть труби без засобу для чищення труб! «Розблокувати з розблокуванням» – те, що обіцяє реклама, може мати серйозні наслідки в реальності. Тому що хімічні засоби для чищення каналізації можуть спочатку прочистити дренаж у разі засмічення. Але рано чи пізно агресивні агенти пошкодять ущільнювачі між окремими ділянками труб. В результаті серйозні пошкодження труб і каналізації вже неминучі.
  • Тримайте канал вільним від зеленого. Дерева або кущі, що ростуть над каналами, з часом можуть значно пошкодити конструкцію труби. Коренева система рослин призводить до вростання в каналізацію і, отже, до пошкоджень, які потім часто можна виправити лише дорогим відкриттям і викопуванням.
  • Звернутися за порадою. Регулярний догляд за трубами продовжує термін їх служби. Якщо ви хочете перевірити свою каналізацію, зверніться до свого муніципального каналізаційного підприємства або муніципального офісу. Вони можуть надати інформацію про стан каналізації та, якщо необхідно, порекомендувати спеціалізовану компанію.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *