Чому крафт-пакети такі популярні?

Одним із різновидів сучасної паперової упаковки є крафт пакети, які вирізняються надзвичайною міцністю та стильною зовнішністю. Ці вироби добре відомі багатьом покупцям, адже знайти продукцію подібного плану можна практично у будь-якому магазині. Реалізуються крафтові пакети оптом від різних виробників, причому такий формат покупок зазвичай є дуже вигідним для промислових підприємців та власників торгового бізнесу. Тим більше, що крафтові пакети можна замовити у величезному розмаїтті матеріалів, розмірів, форм, кольорів та з урахуванням інших факторів.

Основні причини популярності крафтових пакетів

Коричнево-сірий або білий пакетик з досить міцного паперу неодмінно знайдеться практично у будь-якому домі. На сьогоднішній день саме такій пакувальній продукції надається пріоритет у сучасних споживачів, особливо у тих, хто намагається притримуватися основ збереження навколишнього середовища. Адже строк розкладання паперу у природі складає декілька років, в той час, як у випадку з поліетиленом для цього потрібно буде кілька сотень років. Притому, що саме виробництво крафтової сировини не приносить шкоди довкіллю, а відпрацьований матеріал підлягає повторній переробці.

До інших не менш важливих переваг у цьому плані можна віднести наступне:

  • висока міцність — такі вироби досить цупкі за рахунок особливостей волокон целюлози, і тому пакети зазвичай використовуються багаторазово, приблизний термін їхньої експлуатації складає від 2 до 6 місяців;
  • універсальність — їх можна застосовувати як для харчових продуктів, так і для промислових товарів, окремо можна відзначити підвиди, які використовуються навіть для стерилізації медичних інструментів;
  • безпека для користувача — крафт не має у своєму складі шкідливих речовин та має змогу добре пропускати повітря, а тому він повністю безпечний як для дорослих, так і для дітей;
  • великий асортимент — покупцям пропонуються варіанти у вигляді саше, які не мають цупкого дна, і вироби з жорстким дном, що передбачають використання у вигляді сумок-шоперів;
  • оптимальний вибір за розмірами — крафтові пакети можуть бути як маленькими, так і великими, оснащеними ручками або без них, можуть виконуватися у різній конфігурації.

Також бажано відзначити і оригінальний декор: продукція може постачатися замовникам з малюнками або без них. Компнія «Борса» наносить зображення трафаретним методом, що дозволяє отримати чіткий та яскравий малюнок. 

Де використовуються крафт-пакети?

Сфера застосування такого пакувального матеріалу надзвичайно широка. В них фасуються сипучі та штучні продукти в магазинах — крупи, бакалія, приправи, трави, сухофрукти, кава, чай, інше. Вони є у брендових бутиках, які торгують одягом, взуттям, косметикою та іншими виробами загального вжитку. Крафтові пакети мають надзвичайно гармонійний вигляд у якості доповнення до подарунків. В такому випадку зазвичай купляються вироби з кольоровими або монохромними стильними малюнками.

Використовуються такі вироби і в компаніях, які займаються доставкою покупок, а також кур’єрськими службами. Різноманітні місткі варіації пакетів надають можливість транспортувати досить важкі предмети. Також у крафт часто пакують їжу на виніс. Для цього їх у великій кількості закупляють кав’ярні, піцерії, ресторани, точки вуличної їжі тощо. 

Замовити найрізноманітніші крафтові пакети можна в компанії «Борса». Термін виконання будь-якого замовлення складає лише 3-5 робочих днів.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *