Фіналістом Європейської премії став проєкт реконструкції площі Коліївщини у Львові

[ad_1]

Центр сучасного мистецтва Барселони оголосив фіналістів Європейської премії з міського громадського простору 2022 року.

Стали відомі фіналісти Європейської премії з міського громадського простору 2022 року. З 326 робіт міжнародне журі обрало 25 найкращих. І серед них – проєкт реконструкції площі Коліївщини у Львові.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради.

Реконструйована площа Коліївщини у Львові

Нагадаємо, реконструкцію площі Коліївщини завершили у 2021 року за проектом архітектурного бюро «Рутенія». Перед проєктантами стояло нелегке завдання – осучаснити територію і водночас зберегти атмосферу, яка панувала тут понад 100 років тому. 

На площі повністю замінили всі комунікації, переклали покриття, зробили освітлення, встановили зручні сучасні меблі, облаштували  нові зелені зони. Місцем притягання людей на площі є фонтан-криниця, яка існувала тут ще у минулому столітті. Її відновили та осучаснили. На криниці викарбували імена львів’ян, які мешкали довкола площі з кінця XIX і до ІІ Світової війни.

Реконструювали площу в межах грантового проєкту «Спільна відповідальність за спільну спадщину» (ReHERIT) на замовлення Управління охорони історичного середовища ЛМР та за підтримки Європейського Союзу.

Читайте також: На Львівщині керівника філії облавтодору затримали на хабарі, — ФОТО

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *