Львівський театр Лесі Українки виступить у Франції

[ad_1]

На французькому фестивалі Sens Іnterdits виступиль львівський театр Лесі Українки.

Львівський академічний театр імені Лесі Українки вирушає на гастролі французькими національними театрами і проведе три покази вистави Imperium Delendum Est.

Про це повідомили у пресслужбі Львівської міськради. 

З 19 по 30 жовтня відбудеться перше представлення спеціальної програми Contre-Sens («Хибне тлумачення») в рамках одного з найбільших театральних фестивалів Франції Sens Interdits («Заборонені сенси»). Ця спецпрограма є оперативною реакцією фестивалю на повномасштабне вторгнення росії в Україну.

Програма Contre-Sens буде проходити раз на два роки. Основна мета цієї спецпрограми — дати можливість французькому суспільству відірватись від новин і знайти час, щоб почути голоси митців, мислителів, журналістів та свідків, зокрема з України.

Актори і акторки театру Лесі в рамках цієї програми представлять французькій публіці виставу Imperium Delendum Est — першу сценічну роботу, підготовану після повномасштабного вторгнення росії в Україну. Це вистава на перетині жанрів. У ній переплітаються голоси болю, люті та надії. У ній є поезія Галини Крук, Катерини Калитко та Мар’яна Пирожка, написана після 24 лютого. Є багато музики і один жарт.

«Imperium Delendum Est не має чіткого жанрового визначення. Як і наше життя сьогодні. У цій виставі багато голосів, що звучать люттю, болем і надією. Багато музики, що бринить боротьбою та свободою. Ми промовляємо слова, які написали цієї весни українські поетки та поети. Ми ділимось страхами і снами. Ми сміємось з одного жарту, хоча насправді це не жарт», — йдеться у описі вистави.

Львівський театр Лесі Українки виступить у Франції, Фото - Олексій Хорошко

Львівський театр Лесі Українки виступить у Франції, Фото — Олексій Хорошко

Покази вистави відбудуться у національних театрах трьох міст: 23 жовтня у Національному народному театрі у місті Віллербан, 24 жовтня у Національному театрі комедії у місті Сент-Етьєн та 25 жовтня у Національному театрі комедії міста Валанс.

Читайте також: На Львівщині можливі відключення електроенергії взимку

[ad_2]

Источник: 032.ua

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *